Cranestock International B.V. to młoda i dynamiczna firma działająca w branży używanych suwnic podwieszanych i suwnic bramowych. Dostarczamy szeroki wachlarz dźwigów, od 250 kg do 1000 ton. Średni udźwig wynosi ok. 80 ton przy różnych zasięgach i wysokościach. 

Jesteśmy w stanie zapewnić szybkie dostawy z magazynu, ale bierzemy pod uwagę wszelkie Państwa życzenia i chętnie poszukamy odpowiedniego dla Państwa rozwiązania w naszej bogatej, międzynarodowej bazie danych. Jesteśmy firmą poważną, a naszą dewizą jest jasna komunikacja. Dzięki temu współpraca z nami jest dla naszych klientów przyjemnością. Dlatego, jeżeli mają Państwo pytania lub życzenia dotyczące zakupu suwnicy, dźwigu samojezdnego lub szukają Państwo kupca, ponieważ sami chcą sprzedać dźwig, prosimy o kontakt. Chętnie z Państwem porozmawiamy. Pozycjonowanie i certyfikacja
Pozycjonowanie, montaż i certyfikację dźwigów może na Państwa życzenie wykonać współpracująca z nami firma Cranestock S&I B.V. Dobrze Państwo trafili również, jeżeli Państwa dźwig wymaga demontażu w celu przemieszczenia.

Konserwacja i inspekcje
Konserwację i coroczne inspekcje również przeprowadza Cranestock S&I B.V. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą o bogatej wiedzy zgromadzonej przez lata rozwoju w branży.