کرینستاک اینترنشنان بی.وی (Cranestock International B.V.) یک شرکت نوپا و پویا است که در زمینه خرید و فروش جرثقیلهای پلی و بازویی کارکرده فعالیت می کند. ما طیف وسیعی از جرثقیلهای مختلف، از ٢٥٠ کیلوگرمی تا ٥٠ تنی را عرضه می کنیم. متوسط ظرفیت بالابری جرثقیلهای ما ١٥ تن می باشد و میزان چرخش و ارتفاع بالابری آنها متفاوت است.

 

ما می توانیم از میان موجودی شرکت محصول مورد نظر شما را در فاصله زمانی اندکی تحویل دهیم. البته ما همواره نیازها و علایق شما را در نظر می گیرم و آماده ایم تا در پایگاه داده بین المللی جستجوه کرده و محصول مناسب را برای شما بیابیم. ما به معنای واقعی شرکت هستیم و به ارتباط شفاف با مشتریان اعتقاد داریم. این ویژگی باعث می شود که شما به عنوان مشتری از تجارت با ما لذت ببرید. بنابراین اگر در مورد خرید یا انتقال جرثقیل هر نوع سؤال و/یا درخواستی دارید، یا اگر دنبال خریداری برای جرثقیل خود هستید حتما' با ما تماس بگیرید. ما با کمال میل آماده پاسخگویی به سؤالات و درخواستهای شما هستیم.

 

تعیین محل نصب و کنترل آن

در صورت لزوم می توانیم از طریق شرکت وابسته ما، C.O.T. Service & Parts B.V.، کارهای تعیین محل نصب، سوارکردن، و کنترل جرثقیل را انجام دهیم. همچنین اگر جرثقیل خود را پیاده کرده اید و می خواهید آن را به جای دیگری منتقل کنید یا در محل دیگری نصب کنید، می توانید از ما کمک بگیرید.

تعمیرات و بازرسی

ما همچنین می توانیم کارهای تعمیرات و بازرسی را از طریق شرکت COT Service & Parts B.V. انجام دهیم. ما کارکنان مجربی داریم که سالها در این زمینه کار کرده و از دانش بالایی برخوردارند.